آیکون خبرنامه

Tell

  88601988 -021

شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو

شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو در ابتدای سال 1383 با هدف ایجاد بستری مناسب برای ارایه خدمات آزمایشگاهی به محققین دانشگاهی و صنعتی و استفاده بهتر از ظرفیت‌های آزمایشگاهی کشور تشکیل شد. اعضای این شبکه متشکل از دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ و مراکز تحقیقات دولتی و خصوصی از شهر‌های مختلف کشور می‌باشند که در قالب شبکه آزمایشگاهی به پژوهشگران خدمات ارایه می‌کنند.
اطلاعات پایه

شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو


شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو با جمع‌آوری اطلاعات گوناگون، آنها را از طریق روش‌های مختلف در اختیار اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و مراکز پژوهشی و صنعتی قرار می‌دهد. علاوه بر انتشار اطلاعاتی همچون مشخصات آزمایشگاه‌های مختلف کشور و دستگاه‌ها مختلف آنها (بدون محدودیت کاربرد در فناوری نانو) به صورت دسته‌بندی در پایگاه اینترنتی شبکه به نشانی www.nanolab.ir خدمات مشاوره‌ای را نیز از طریق پست الکترونیکی Info@nanolab.ir ارایه می‌دهد. ارایه مشاوره در زمینه ساخت و تجهیز آزمایشگاه، تعمیرات، نگهداری، کالیبراسیون و ارتقای دستگاه‌ها آزمایشگاهی، خرید دستگاه‌های جدید داخلی و خارجی و غیره نیز از طریق پست الکترونیکی انجام می‌شود. پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو، اطلاعات لازم در زمینه توانمندی‌ها، برنامه‌ها، دستگاه‌ها و امکانات موجود و همچنین مشخصات کامل آزمایشگاه‌های عضو و غیرعضو از سراسر کشور را با دسته‌بندی‌های متنوع در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. همچنین این پایگاه با انتشار مقاله‌های متنوع، در زمینه ارتقای دانش فنی مراجعه‌کنندگان به این پایگاه فعالیت می‌کند.

تهران، خیابان ستارخان، خیابان شهید حبیب اله، بعد از سروش یکم (دریان نو یکم)، بلوار شهید متولیان (گلها)، پلاک 9، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، شبکه آزمایشگاهی

http://www.anolab.ir

محصولات و خدمات

موردی یافت نشد.

ارتباط با ما

______________

آدرس:تهران،ونک،خیابان ملاصدرا,خیابان شیرازجنوبی،کوچه اتحاد

پلاک 10،طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) :  88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir

۳۵ نفر
۳,۰۸۸,۹۷۰ نفر
۲,۹۸۱ نفر
۲۱,۲۶۸ نفر
map